Plyšoví medvídci Me to You

Me to You šediví plyšáci s roztomilým modrým nosem a záplatou. Plyšáci Me to You jsou vyrobeni z kvalitního jemného plyše, který není náročný na údržbu. Základní série plyšáčků je dostupná ve třech velikostech 13, 14 a 17 cm.

Dinky Bear kamarádi

Dinky Bear je zábavný medvídek, který se těší na nová dobrodružství a přátelství. Každý z medvídků Dinky Bear má nápadnou čepici se zvířátkem a magnety v tlapičkách, za které je možné jej zavěsit. Medvídkovi je možné pořídit batůžek s kapsou ve tvaru kalhotek, kam medvídek krásně zapadne.

Hrníčky s medvídkem Me to You

Vychutnejte si oblíbenou kávu nebo voňavý čaj v krásném hrnečku od medvídka Me to You. Hrníčky Me to You s medvědím potiskem a roztomilým věnováním.

Me to You cestovní polštáře

Cestovní polštáře od medvídka Me to You vám zpříjemní jízdy vlakem, autobusem i autem. Zapomeňte na bolesti za krkem, pohodlně se opřete, kamarád s modrým nosem je u vás...

Cestovní láhve Me to You

Medvídek Me to You s vámi bude i na cestách. Ať už se chystáte na celodenní výlet či cestu na chatu, cestovní láhev se neztratí v žádném batůžku. Praktické a roztomilé Me to You lahve od Albi.

Medvídci Me to You v taštičce

Šediví plyšáci Me to You s roztomilým modrým nosem a záplatou, čekají na nový domov. Pořiďte medvídka Me to You své kamarádce, přítelkyni, sestřičce nebo mamince a ukažte jim, jak moc je máte rádi! Medvídci jsou připraveni v dárkové tašce, abyste je mohli rovnou darovat.

Me to You magnetické záložky

Magnetické záložky Me to You jsou praktickým dárkem, které poslouží nejen jako záložka do knihy, ale i jako organizér vašich poznámek, mini záložky pak můžete používat místo klasických kancelářských sponek.

Medvídci Me to You se vzkazem

Úžasní šediví plyšáci Me to You s roztomilým modrým nosem a záplatou, čekají na nový domov. Pořiďte roztomilého medvídka Me to You své kamarádce, přítelkyni, sestřičce nebo mamince a ukažte jim, jak moc je máte rádi! Velikost 14 cm.

3D přáníčka s medvídkem

Oblíbený medvídek Me to You dorazil i na papírová přáníčka a to rovnou v trojrozměrné podobě. Roztomilý medvídek se záplatou k vám vystupuje přímo z přáníčka a přináší plnou náruč radosti.

Lahodná Me to You čokoláda

Lahodná mléčná čokoláda v dárkovém balení s medvídky Me to You potěší jak na srdci tak i chuťové pohárky. Darujte ji své kamarádce, přítelkyni, sestřičce nebo mamince a ukažte jim, jak moc je máte rádi!

Klíčenky Me to You

Klíčenky značky Me to You jsou k dostání ve třech základních verzích. PVC klíčenky z lehkého příjemného materiálu. Malé plyšové klíčenky v humorných provedeních (7cm). Klíčenky ve formě malých medvídků, které jsou doplněny o roztomilé vzkazy (8 cm).

A spousta dalších dárků s Me to You...

Neoprenové kosmetické taštičky, penály a minipeněženky, propisky, tužky i zrcátka - doplňky s roztomilým medvídkem Me to You najdete u Albi.

TOP