Soutěž Me to You na cestách

Čas dovolených ještě stále nepominul a vy jistě pánujete objevovat zajímavé kouty naší země či planety. Co kdyby vám na vašich cestách dělal společnost roztomilý střapatý medvídek Me to You? Navíc můžete za prázdninovou fotku s ním získat originální klíčenku Me to You.

Jak se zapojit do soutěže

Přibalte svého medvídka Me to You do kufru a vyfoťte ho na zajímavém místě. Inspirovat se můžete třeba v naší galerii na této stránce. Fotku postněte na svůj Facebook nebo Instagram a nezapomeňte přidat hashtagy #metoyou a #albicz a označit profil @albi_cz na Instagramu nebo ALBI Česká republika na Facebooku. Zároveň nám pošlete svoji poštovní adresu na metoyou@albi.cz. Do tří týdnů se můžete těšit na svoji klíčenku.

Speciální dárek každý měsíc!

Navíc každý měsíc získá autor fotky s největším počtem „lajků“ na Facebooku nebo Instagramu medvěda Me to you v hodnotě 799 Kč. Tak neváhejte…. cestujte, foťte a hlavně sdílejte!

Půjčovna Me to You

Nemáte ještě svého medvídka Me to You? Nevadí, půjčíme vám ho. Stačí zajít do nejbližší prodejny Albi a zeptat se na aktuální dostupnost. Půjčit si můžete jednoho medvídka na 14 dní za vratnou zálohu 200 Kč. Zapůjčený medvídek musí být vrácen do prodejny Albi do 14 dnů od vypůjčení. V opačném případě může být účtována pokuta z prodlení 50 Kč za každý den, počínaje 15. dnem. V případě odkoupení medvídka nebude smluvní pokuta účtována. Nabídka je platná pouze pro členy ALBI klubu.

Pravidla členství v Albi klubu najdete na stránkách albi.cz, stačí kliknout na tlačítko níže.

GALERIE S MEDVÍDKEM ME TO YOU

I Vaše fotografie se může objevit v naší soutěžní galerii s medvídkem cestovatelem.

TOP